تربیت مربی کودک آنلاین

  • پکیج تربیت مربی مدرسه سیمرغ با مشارکت سیاحک

خیلی‌ها این سوال رو می پرسند که برای کار با کودک از کجا باید شروع کرد؟

کار کردن با کودکان دنیای شیرینی است. اما علاوه بر تمام شیرینی هاش، نیازمند تخصص و آگاهی کافی در برخورد با کودکانه، کودک است. بسیاری از مجامع بین المللی سالهاست به اهمیت کیفیت و نه کمیت خدمت رسانی به کودکان گفتگو میکنند. برای کار با کودکان جدای از اینکه چه عناصر کودکانه‌ای می تونه برای کودکان جذاب باشه، لازمه به دنبال عناصر کیفیت گرایی بگردیم. در این راستا سوالاتی که راهنمای ما برای طراحی و تدوین پیکج های تربیت مربی است، این سوالات است:

·        کسی که مشتاق کار با کودکان است، چه شایستگی های حرفه ای را لازم است کسب کند؟

·        چه رویکردهای متنوعی در نگاه به کودک، یادگیری و مربی وجود دارد؟ ما کدام رویکرد را متناسب با بوم و فرهنگ خود مناسب کار با کودکان می دانیم؟

·        یک مربی چه مهارتها، دانشها و نگرشهایی را لازم است داشته باشد تا وجودش بستر رشد با کیفیت کودکان باشد؟

·        چگونه می‌توان برنامه‌ریزی‌هایی داشت که با اصول و رویکردهای ملی کشورمان تطابق داشته باشد؟ در این برنامه‌ریزی، محیط یادگیری، زمان، محتوا چگونه می تواند سازمان دهی پیدا کنند؟

·        چه ابزارهایی برای مربی گری حرفه ای نیاز است تا او بتواند، با حفظ ارزشها و رویکردها، برنامه‌هایی منطبق با نیاز و علاقه کودکان طراحی کند؟

 

دستاورد شرکت کنندگان دوره‌های قبلی
آگاهی از حوزه های رشدی کودک میتواند به باز بودن چشم و گوش ما نسبت به کودکان منجر شود.
بسیاری اوقات در ارتباط با کودکان، کاری نکردن بهتر از انجام کار است.
بهترین بستر برای رشد اجتماعی کودکان، روتین های هر روزه مهد میباشد.دریاب وقت و در یاب...
قبل
بعدی
کارشناسی روانشناسی بالینی ارشد علوم تربیتی مربی کودکان طراح و تسهیل‌گر دوره های تربیت مربی کودک
تسهیلگر دوره های والدین و مربیان پژوهشگر حوزه تعلیم و تربیت
کوچ تحول فردی و سازمانی، مربی حرفه‌ای زندگی، مربی مربیگری کودک و تسهیلگر والدین
مربی زندگی دارای مدرک بین المللی از موسسه رای مانا و آکادمی انتخاب امریکا دارای مدرک واقعیت درمانی از موسسه بین المللی ویلیام گلسر
قبل
بعدی

سوالات متداول:

با توجه به نوع دوره بهتر است در جلسات حضور داشته باشید اما امکان دیدن ویدئو تا 24 ساعت پس از هر جلسه ممکن است.

هرآنچه برای کارآمدی دوره ها به شکل غیرحضوری لازم بوده انجام شده تا مطمئن باشیم محتوای مدنظر به طور کامل به مخاطب می رسد. ایجاد پلتفرمی با کیفیت و کارایی لازم، بازبینی محتوا و ملزومات دوره و آموزش تسهیلگران از جمله این اقدامات است. 

برای برگزاری دوره های آنلاین از پلتفرم همنوا استفاده می شود که این پلتفرم وب بیس است و از طریق لینک محل برگزاری دوره وارد دوره می شوید و نیاز به دانلود برنامه ای نیست. ضمنا فایل راهنما و اطلاعات لازم برای سهولت استفاده از پلتفورم پیش از جلسه برایتان ارسال می گردد.

بله. شما میتوانید با موبایل هم در دوره شرکت نمایید. جهت دسترسی آسان‌تر و بهره‌مندی کامل از امکانات بهتر است با تبلت یا لپ تاپ در دوره شرکت نمایید.

خیر. پس از ثبت نام ما با شما تماس(ارتباط) خواهیم گرفت.

ز آنجایی که دوره پرند دوره ای تعاملی و گفتگومحور است پیشنهاد ما به شما این است که مشارکت فعال داشته بتشید. میزان فعال بودن شما در تمارین و گفتگوها رابطه مستقیمی با میزان کارایی دوره برای شما دارد. 

بله مباحث دوره با تعامل و گفتگو با شرکت کننده ها پیش می رود و در فواصل گفتگوها فرصتهایی برای سهیم شدن و یا پرسیدن سوالات وجود دارد. ضمنا فرصت هایی فراهم شده تا شما در طول جلسه بتوانید با چند نفر از شرکت کنندگان فعالیت گروهی و همفکری داشته باشید.

در صورتی که ئر مجموعه کارگاه ثبت نام نمایید، بابت حضور در کارگاه‌ها برای شما گواهی صادر خواهد شد.

enemad-logo