طراحی خدمات

بستری برای رشد، آگاهی و اثرگذاری

blank

هم‌مسیر هستیم...

چه در قالب یک گروه چه به‌صورت فردی، اگر محصول یا خدمتی ارائه می‌کنید که برای حوزه‌های کودک‌ونوجوان یا ارتباطات بین آدم‌ها طراحی شده و به دنبال رشد، آگاهی و بهبود کیفیت زندگی افراد هستید، دغدغه و نیت مشترکی داریم. اسباب‌بازی، برنامه تلویزیونی، انیمیشن، کارگاه، رویداد، ویدئوهای آموزشی و …، همگی انواع مختلفی از منابع رشد و بالندگی هستند. شما با ارائه این منابع زمینه و امکان تازه‌ای برای جامعه فراهم می‌کنید تا کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به رشد، بالندگی و کارآمدی برسند. بودن تک‌تک شما برای ما عزیز و ارزشمند است و از حضورتان خوشحالیم.

 

در هوای حمایت و هم‌افزایی، بلندتر قد می‌کشیم

در همه این سال‌ها یکی از اصلی‌ترین نگرش‌های ما به کارمان این بوده که چرخ را نباید از ابتدا اختراع کرد. از همان سال‌های اول کارمان تا امروز، همیشه اطراف دنیا را گشته‌ایم و موسسات و افراد حرفه‌ای بسیاری را پیدا کرده‌ایم تا برای خلق چیزهای تازه و بهبود کارمان ازشان حمایت بگیریم. ما تجربه کرده‌ایم که در تعامل با هم و خلق هم‌افزایی به کارآیی، قدرت و سرعتی می‌رسیم که در تنهایی زمان و منابع بیشتری می‌طلبد. یعنی برای رسیدن به نتیجه‌ای که بدون حمایت دیگری ۱۰۰ ساعت زمان می‌برد، با کمک او ۱۰ ساعت زمان صرف کرده‌ایم؛ حمایت‌هایی در اشکال گوناگون مثل ارائه کار و گرفتن بازخورد از افراد خبره، حضور در جلسات کوچینگ و مشاوره، استفاده از نتایج تجربه‌های دیگران و …

ما عاشق هم‌افزایی هستیم. عاشق این هستیم که با کمترین هزینه و تبادل تجربه‌های کارآمد، بتوانیم در کنار هم بیشترین خدمت را به جامعه عرضه کنیم. ما دوست داریم هرچیزی را که در این سال‌ها تجربه کرده‌ایم، در اختیار شما بگذاریم تا در کارتان با سرعتی بیشتر و در مسیری روان‌تر پیش بروید. دوست داریم تجربه و تخصص‌مان را در قالبی به شما عرضه کنیم که محصول و خدمتتان را در سطحی دیگر از کیفیت عرضه کنید و با هزینه‌ای کمتر پرش‌هایی بلندتر داشته باشید.

ما در این‌جا بر اساس قول‌ها و تعهدهایمان زندگی می‌کنیم، نه شرایط و محدودیت‌ها. زندگی‌مان همان چیزهایی است که می‌گوییم و هرچه را ارائه می‌کنیم در ارتباطات‌مان به کار می‌بندیم. در این حوزه‌ها پویا و روز‌آمدیم، برای بهبود خودمان با بهترین‌های هر حوزه در سطح ملی و بین‌المللی در ارتباطیم و هرچیزی را که لازمه بهره‌بردن با کیفیت شما از این خدمات است در اختیارتان می‌گذاریم.

ما در این‌جا باور داریم که همه آدم‌ها ظرفیت‌های بی‌نظیری دارند، کافی است خودشان یا سازمان و مجموعه‌ای که آن‌جا کار می‌کنند، به آن باور داشته باشند و ببینند که با این ظرفیت‌ها چه‌ها می‌شود کرد. ما روی این ظرفیت‌ها نور می‌اندازیم تا ببینیم و به دیگران نشان دهیم چه توانایی‌ها و امکان‌های بی‌نظیری برای اثرگذاری در ارتباطات و زندگی خودمان و دیگران هست. از افراد حمایت می‌کنیم تا این ظرفیت‌ها را به عمل در بیاورند و در ارتباطات، زندگی و کار ازشان بهره ببرند. در این راه خلاقیت‌مان را به کار می‌بندیم، هیچ‌گاه از پویایی دست نمی‌کشیم و بالاترین کیفیت خودمان را عرضه می‌کنیم.

این‌جا مدرسه سیمرغ است و ما مشتاق آشنایی و ارتباط با شما هستیم.

روند آینده ما

جست و جو

مشخص کردن

طراحی

توسعه

استقرار

ارائه

enemad-logo