وبینار با کفش کودکم

زمان بندی وبینار:

  • مدت وبینار: 1جلسه 3ساعته

پیش نیاز وبینار:

  • این دوره پیش نیاز ندارد.

وبینار با کفش کودکم:

همه ما به عنوان پدر و مادر عاشق فرزندانمان هستیم ولی گاه نمی دانیم چگونه با آنها ارتباطی قدرتمند ایجاد کنیم، یا لحظات زیادی کنار هم هستیم ولی به نظرمان می رسد کار اثرگذاری برای رشد کودکمان انجام نداده ایم، این روزها که از امکانات مهدکودک ها هم نمی توانیم استفاده کنیم لازم داریم بدانیم در همین فرصت های عادی روزمره چطور می توانیم بر بستر رابطه ای قدرتمند در گفتگوها و فعالیت های روزمره چطور می توانیم مهارت های مختلف را در کودکانمان تقویت کنیم. 

چیزهایی نادیدنی گاه نمی گذارد آن ارتباط یا گفتگویی که می خواهیم را بتوانیم با فرزندمان پیش ببریم ، ما به این ها می گوییم نکاتی که معمولا بین خطوط نوشته شده اند، نکاتی که کمتر به آنها اشاره می شود ولی مانند هوا که دیده نمی شود ولی برای زنده بودن بسیار کلیدی است. عناصری در ارتباط هست که شاید زیاد به چشم نیایند ولی کلید ارتباط هستند. در این فرصت می خواهیم راجع به این موضوعات، موانع ارتباطمان و چگونگی استفاه از فرصت ها صحبت کنیم. پس 

  •  به اصول ارتباطاتی که توانمندی کودک را افزایش می دهد پی می‌بریم.
  • ویژگی های ارتباط مثبت و سازنده را کشف می کنیم.
  •  با گامهای یک ارتباط تاثیرگذار، موانع اتصال با کودکان و فرصتهایی برای ارتباط اثرگذار با کودکان آشنا خواهیم شد.
  •  چگونه در موقعیت‌ها و چالش‌های روزانه، به کودک و دنیای او متصل شویم.
  •  چگونه از موقعیت‌ها و چالش‌های روزانه، برای رشد و یادگیری استفاده کنیم.
  •  چگونه در چالش‌‌ها به حوزه‎‌های رشدی کودک مانند رشد زبانی، تخیل و … کمک کنیم.
  •  ساختار گفتگوی زبانی در ارتباط با کودک چیست

نتایج نظرسنجی :

تناسب مطالب ارائه شده با عنوان و اهداف دوره
89%
تازگی و به روز بودن مطالب ارائه شده
87%
قدرت بیان، تفهیم و انتقال مطالب
91%
میزان رضایت از کل برنامه
87%
0
تعداد شرکت کنندگان قبلی

سوالات متداول:

وبينار در پلتفورم اختصاصي همنوا برگزار مي شود که امکانات بسيار مناسبي دارد. نياز به هيچ نصب خاصي ندارد و به راحتي در مرورگر گوگل کروم قابل بازشدن است. اطلاعات ورود و شيوه کار قبل از جلسه در کانال واتس اپ براي شرکت کنندگان ارسال مي شود. لذا در هنگام ثبت نام شماره واتس اپ تان را وارد کنيد.

بله. با موبایل، تبلت و لپ تاپ امکان حضور در دوره آنلاین را دارید اما جهت بهره مندی کامل از دوره بهتره است با لپ تاپ در دوره شرکت نمایید.

حضور شما در جلسه بسیار به همراه شدن با محتوا و فرصت هایی برای ابراز نظر کمک می کند ولی اگر به هر دلیلی امکان حضور در ساعت مقرر نباشد. از چند ساعت بعد از جلسه تا 24 ساعت بعد از آن ویدئوی وبینار برای شرکت کنندگان قابل مشاهده می باشد. برای مشاهده با کیفیت لازم است از کامپیوتر استفاده نمایید.

خیر. پس از ثبت نام ما با شما از طریق واتس اپ ارتباط برقرار می کنیم و لینک ورود به جلسه و نکات راهنما را در اختیار تان می گذاریم.

دوره‌های در حال برگزاری:

وبینار آنلاین 

جمعه 23 خرداد – 10 تا 13

مربی : علی ترقی جاه 
به همراه پنل مهمانان ویژه : 
سوده شبیری، محیا منصوریان، حمیده محسنی، الهه خراسانچی