والدين آگاه پرند

زمان بندی دوره:

  • مدت دوره: سه ماهه

پیش نیاز دوره:

  • دوره پرند ( پرورش فرزند بالنده )

سلام دوست ذهن‌آگاه و بازاندیش 
نگران نباش. ممکن است بگویی هنوز گه گاه از کوره درمیروی و این صفتها همیشه به رفتارت نمی چسبد اما به هر حال لحظه‌هایی را با حضور به آنها سپری کرده ای و زمانهایی هم با کمی تاخیر بعد از یک اتفاق مچ خودت را گرفته ای و فهمیده‌ای کجای ارتباطت با فرزندانت ساز ناکوک بوده ای.
یادت می آید یک روز سفری را با هم شروع کردیم، در کنار هم یاد گرفتیم و هرروز با آموخته هایمان تمرین کردیم. در روزهای پایانی دوره از دغدغه ای برایمان می گفتی که دغدغه ما هم بود. می گفتی آنچه در این روزها بر تو گذشته، حس و حالی که داشتی و کارآمدی که در ارتباط با کودکت تجربه کردی را نمی خواهی فراموش کنی. و ما قول دادیم در سفری که شروع کردیم در کنارت بمانیم.
این جا فرصتی است تا در کنار ديگر همسفران پرند، آنچه بر ما گذشت را مرور کنیم، داستان و خاطرات این لحظه‌ها با جمع پدرها و مادرهای ديگر به اشتراک بگذاريم، تمرين هایی را باهم انجام دهيم، محتواهايی را مرور کنيم يا از زبانی ديگر بشنويم تا در وجودمان نهادينه شود. 
تقويت ظرفيت بازانديشی و ذهن آگاهی نيازمند تمرين و تمرين و تمرين است. 

اینجا هستیم برای یادآوری و مرور آنچه که در کنار هم یادگرفته ایم و ممکن است به مرور زمان در یادمان کمرنگ شده باشند؛
شاید بارها برایت پیش آمده که در ارتباط با کودکت مچ خودت را به خاطر تکرار یک پیام از گذشته گرفته ای یا به خاطر حضور به آن پیام شکر کرده ای. روزهایی که یادت می افتاد مغز کودکت چقدر با مغز تو فرق دارد، قصه شنیدن و شنیده شدن، وقتهایی که احساس و نیازش را درک کردی و کمک کردی با احساس و نیاز خودت و دیگران هم مرتبط شود، داستان لحظه هایی که یادت
افتاد او مثل هیچکس نیست جز خودش، قصه گفتگوهایی که برای جبران اشتباهت با او داشتی و زمان هایی که برای خودت وقت گذاشتی تا آرامش درونت جاری شود. لحظه های ذهن‌آگاهی!
می بینی چقدر حرف برای گفتن داریم؟!
مشتاق همراهی و همسفری ات هستیم.

اطلاعات برنامه :

اين يک برنامه پرورشي است. يک فرصت همراهي است براي والديني که علاقه مندند مدام ظرفيت ذهن آگاهي و بازانديشي خود را تقويت کنند. فرصتي است تا با هم تمرين کنيم، بيشتر به خودمان، افکار و احساساتمان حضور داشته باشيم و با کشف نيازهاي خود و کودکانمان روابط موثري را با آنها تجربه کنيم. اينجا فرصتي است براي با هم بودن، براي از هم شنيدن، براي ابراز کردن و در يک کلام فرصتي براي همراهي در جمعي با نيت رشد و همراهي. 

دستاوردها:

  • مرور محتواي پرند
  • تمرين و نهادينه کردن وجه تمايز هاي ذهن آگاهي 
  • تقويت ظرفيت بازانديشي 
  • گسترش دايره حمايت  
ميزان علاقه به همراهي پس از دوره پرند
93%
به کسی معرفی می کنید ؟
97%
تعداد شرکت کنندگان در همراهي پرند
0
محتواهاي به اشتراک گذاشته شده
2234

سوالات متداول:

خير، اين برنامه به صورت مجازي و غيرهم زمان طراحي شده است. شما با ثبت نام در اين برنامه به تدريج محتواهايي شامل فيلم، صوت، نوشته يا تمرين را دريافت مي کنيد. با زمان بندي متناسب با خود پيش مي رويد .

اين برنامه در ساختار سايت پيش مي رود، پس از ثبت نام شما به بخش اختصاصي دوره در وب سايت دسترسي پيدا مي کنيد و مي توانيد به تدريج محتواها را دريافت و با مسيرهمراه شويد.

بله . وب سايت کاملا به صورتي طراحي شده که از طريق موبايل به راحتي مي توانيد محتوا را مطالعه و بازخورد هاي لازم را بدهيد.

پس از ثبت نام دسترسي شما به محتواها باز مي شود. پس از دوره رايگان لازم است با استفاه از يکي از طرح ها از خدمات استفاده کنيد.

دوره‌های در حال برگزاری:

همراهي پرند

برنامه سه ماهه
گروه تسهيلگران