پرند آفتابگردان104/ سه شنبه ها – 16:00 تا 18:30

همواره دغدغه ما حمایت از مادر پدر ها برای مراقبت از خودشان و بهبود ارتباط شان با فرزندانشان بوده است، تا بتوانند به بهترین شکل نقش مادری و پدری را ایفا کنند .

تا کنون با برگزاری دوره ها و وبینارها توانسته‌ایم با بیش از ده هزار مادر و پدر ارتباط داشته باشیم.  ولی همچنان از مخاطبانی می شنیدیم که به دلیل موانع زمانی یا مالی امکان حضور در دوره های پرند را نداشته اند. لذا در مدرسه سیمرغ تصمیم گرفتیم با ساختار جدید در قالب دوره  پرند آنلاین جمعی در ۱۰ ساعت موضوعات کلیدی برای ارتقای کیفیت رابطه با فرزندان را ارائه کنیم.   

نیت ما این است تک تک خانواده های ایرانی هر جایِ دنیا از این فرصت بهره مند شده و بتوانند لحظات باکیفیت‌تری را با فرزندانشان سپری کنند.

 

فرایند اجرایی دوره

 • ثبت نام
 • تشکیل گروه در واتس اپ
 • ارسال اطلاعات لازم برای شرکت در دوره‌ی آنلاین
 • گفتگو و انجام تمرین در فروم‌های مربوط به دوره 
 • تکمیل دوره
 • حضور در گردهمایی ویژه والدین آگاه

تاریخ های برگزاری دوره:

 • جلسه اول: 25 آذر‌ماه  99
 • جلسه دوم: 2 دی‌ماه 99
 • جلسه سوم: 9 دی‌ماه 99
 • جلسه چهارم: 16 دی‌ماه 99

سوالات متداول

با توجه به تعداد بالای مخاطب طبیعتا فرصتهای کمتری برای گفتگوی تک تک شرکت کنندگان با تسهیلگر مهیاست اما در طول جلسات زمان هایی به سهیم شدن مخاطبین از تجربیات، نظرات و یا تمارین وجود دارد که تعدادی از مخاطبین می توانند در این فرصت گفتگو کنند.

در این شکل برگزاری، شما می توانید از طریق نوشتن پیام در کادر مربوط، سوالات یا نکاتتان را با تسهیلگر دوره درمیان بگذارید که ایشان به فواصلی به آن می پردازند.

 ملزومات محتوایی دوره  به صورت مجازی روی سایت قرار خواهد گرفت.

بعد از شرکت در دوره مانند همه شرکت کنندگان دوره پرند شما امکان ثبت نام و همراهی با “کافه پرند” را خواهید داشت که در آن فرصتی برای مرور و تعمیق مباحث مهیاست.

هزينه دوره ۱۹۰۰۰۰ تومان است . 

مدرسه سیمرغ با نیت گسترش دامنه خدمات آموزشی به والدین به وسعت همه‌ی خانواده‌های ايرانی با جلب حمایت خیرینی که دغدغه‌ی رشد و بالندگی سرزمین‌مان را دارند هزينه شرکت در دوره را برای همه‌ی والدین با هر امکان مالی فراهم آورده است. بنابراین مبلغ دوره بنابر توان مالی شما از 75 تا ۱۹۰ هزار تومان است .

لذا بامبلغی که شما برای شرکت در دوره پرداخت می‌کنید می‌توانید حامی هم وطنانی باشید که شرایط مالی شرکت در این دوره ها را ندارند.

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 4 جلسه ۲.۵ ساعته

دسته‌بندی‌ها: ,

درباره مربی

سعیده طالبی طالبی
سعیده طالبی طالبی تسهیلگر دوره والدین

محتوای تکمیلی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ممنونم از همه کسانی که برای برگزاری این دوره ای پر بار زحمت می کشند. و ممنون از پشتیبان و تسهیلگر دوره. بسیار خوب و کاربردی

+55 ثبت نام شده

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 4 جلسه ۲.۵ ساعته

دسته‌بندی‌ها: ,