زندگی بر مدار ارزش 1402090606

قطب نمای زندگی ات را تنظیم کن:

ما آدم ها هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم معمولا برای خودمان برنامه داریم. تا به حال این سوال را به صورت مداوم از خود پرسیده ایم که چه برنامه ای داریم؟ برای چه چیزی از صبح تلاش می کنیم، برنامه می ریزیم و حرکت می کنیم؟ شاید هم ما جزو دسته دیگری باشیم. گروهی که از صبح هیچ برنامه ای نداریم. اگر این طور باشیم چه نوع زندگی ای به ما هم حال و حوصله حرکت می دهد؟ همه ما در زندگی به دنبال یافتن چیزی حرکت می کنیم. یکی اسمش را «موفقیت» می گذارد، دیگری «خوشبختی» و در معنادارترین حالت «سعادت». به دنبال هر چه که باشیم در نهایت احساس رضایت عمیق مهمان روح و جان ماست اما پیدا کردن مسیری که با وجود همه دردها و رنج ها و قصه های زندگی ما را به غنای درونی برساند کمی مشکل به نظر می رسد. زندگی بر مدار ارزش دست ما را می گیرد و قدم به قدم در این مسیر حمایتمان می کند. سفری 30 ساعته برای قدم گذاشتن بر اولین پله مسیرِ بدون پایان رضایت و غنای درونی. «زندگی بر مدار ارزش» یک دوره والدگری نیست. البته مثل همه موضوعات دیگر زندگی از والدگری هم در دوره گفتگو می شود تا پله پله زیستن مستقل از شرایط و حالات را بر مدار ارزش های اصیل تمرین کنیم.

دوره ارزش درباره چیه ؟

پوستر دوره:

فرایند اجرایی دوره

  • ثبت نام از طریق سایت
  • شرکت در جلسات به صورت آنلاین (جلسه در محیط نرم افزار ZOOM برگزار خواهد شد.)
  • شرکت در جلسات به صورت کاملا تصویری است.
  • تکمیل دوره

شهریه دوره : 1.800.000 تومان

رسالت ما در گروه ثبت نام مدرسه سیمرغ: شرایط مالی مانع آموزش دیدن هیچ فردی در این مدرسه نشود. اگر با چالشی در مورد هزینه ثبت نام دوره مواجهید، به مسئول ثبت نام مدرسه سیمرغ با شماره 09016959094 پیام دهید.

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 10 جلسه 3 ساعته

دسته‌بندی‌ها: ,

مدرس دوره

سيده عاطفه حسيني
سيده عاطفه حسيني تسهیلگر دوره های ارزش
  • ثبت‌نام این دوره تمام شده است‌. در صورت تمایل به ثبت‌نام با شماره ۰۹۰۳۰۲۴۲۱۷۹ را در پیام‌رسان بله یا واتس‌آپ پیام دهید
این دوره هیچ بخشی ندارد

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+3 ثبت نام شده
ثبت نام به علت تکمیل ظرفیت بسته شد.

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 10 جلسه 3 ساعته

دسته‌بندی‌ها: ,