خانه امن، کودک ایمن 1402040502

رشد همه جانبه فرزند موضوعی مهم و کلیدی برای همه والدین است بعضی از ما با دغدغه رشد همه جانبه به رشد و سلامت جنسی فرزندمان هم نگاه میکنیم بعضی دیگر هم ممکن است نگرانی‌هایی در این مورد داشته باشیم.اما نکته مهم نحوه پرداخت به این موضوع است به نحوی که محیط و بستر زندگی فرزندمان پاک و طیب بماند. آموزش مستقیم پیش از موعد به او ندهیم و بتوانیم در صورت بروز مسئله به بهترین نحو با آن مواجه شویم.

رسیدن به این اهداف در هر سنی روش متفاوتی می‌طلبد لازم است فرزندمان فرا بگیرد که چگونه در هر محیطی از سلامت خود مراقبت کند.این مراقبت از نحوه پوشش و حفظ حریم شخصی خود و دیگر آن آغاز می شود عرصه‌های فراتری را در بر می‌گیرد تا وقتی که در نوجوانی منجر به شکل گیری مفهوم حیادر فرزندمان گردد.در دوره «خانه امن،کودک ایمن» با عنوان؛ حفظ حرمت تن، در کودکی و رسیدن به حیا در بزرگسالی مسیر سالم و ناسالم رشد جنسی فرزندمان می پردازیم و اصول پاسخگویی به سوالات و کنجکاوی های کودکان و نوجوانان را بررسی می کنیم.

شرایط شرکت در دوره: 

دوره در محیط نرم افزار زوم تشکیل خواهد شد. حضور در جلسات دوره به صورت کاملا تصویری است.

*در دوره خانه امن کودک‌ایمن  با توجه به اینکه محتوای دوره مربوط به مراقبت جنسی میباشد،برای حفظ حریم افراد دوره ضبط نمیشود،لذا برای بهره‌مندی از محتوا لازم است در تمام جلسات آنلاین حضور داشته باشید*

سرفصل های دوره خانه امن:

فرایند اجرایی دوره

  • ثبت نام
  • ارسال اطلاعات لازم برای شرکت در دوره‌ی آنلاین
  • شرکت در جلسات (جلسه در محیط نرم افزار ZOOM برگزار خواهد شد.)
  • تکمیل دوره

شهریه دوره : 850 هزار تومان

 

رسالت ما در گروه ثبت نام مدرسه سیمرغ:
شرایط مالی مانع آموزش دیدن هیچ فردی در این مدرسه نشود.
اگر با چالشی در مورد هزینه ثبت نام دوره مواجهید، به مسئول ثبت نام مدرسه سیمرغ با شماره 09016959094 در واتس اپ پیام دهید.

اطلاعات دوره

دسته‌بندی‌ها: ,

درباره مربی

سوده شبیری
سوده شبیری تسهیلگر دوره
  • ظرفیت این دوره تمام شده است. در صورت تمایل به ثبت نام می توانید با شماره 09016959094 در پیام رسان های بله یا واتس آپ در ارتباط باشید

محتوای تکمیلی

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+26 ثبت نام شده

اطلاعات دوره

دسته‌بندی‌ها: ,