پرند آفتابگردان/ جمعه ها – 08:00 تا 10:30

همواره دغدغه ما حمایت از مادر پدر ها برای مراقبت از خودشان و بهبود ارتباط شان با فرزندانشان بوده است، تا بتوانند به بهترین شکل نقش مادری و پدری را ایفا کنند .

تا کنون با برگزاری دوره ها و وبینارها توانسته‌ایم با بیش از ده هزار مادر و پدر ارتباط داشته باشیم.  ولی همچنان از مخاطبانی می شنیدیم که به دلیل موانع زمانی یا مالی امکان حضور در دوره های پرند را نداشته اند. لذا در مدرسه سیمرغ تصمیم گرفتیم با ساختار جدید در قالب دوره  پرند آنلاین جمعی در ۱۰ ساعت موضوعات کلیدی برای ارتقای کیفیت رابطه با فرزندان را ارائه کنیم.   

نیت ما این است تک تک خانواده های ایرانی هر جایِ دنیا از این فرصت بهره مند شده و بتوانند لحظات باکیفیت‌تری را با فرزندانشان سپری کنند.

افرادی که در دوره شرکت کرده اند در بخش انجمن می توانند سهیم شوند و با دیگر شرکت کنندگان و تسهیلگر مرتبط باشند.

فرایند اجرایی دوره

 • ثبت نام
 • تشکیل گروه در واتس اپ
 • ارسال اطلاعات لازم برای شرکت در دوره‌ی آنلاین
 • برگزاری جلسه تست برای رفع مشکلات احتمالی فنی
 • شرکت در جلسات
 • تکمیل دوره
 • حضور در گردهمایی ویژه والدین آگاه

تاریخ های برگزاری دوره:

 • جلسه اول: 31 مرداد 99
 • جلسه دوم: 7 شهریور 99
 • جلسه سوم: 14 شهریور  99
 • جلسه چهارم: 21 شهریور 99

سوالات متداول

با توجه به کاهش ساعات دوره، ارائه محتوا با میزان ساعات دوره مناسب سازی شده. می توانید مطمئن باشید محتوای کلیدی و اساسی دوره به شما منتقل خواهد شد.

به فراخور افزایش تعداد مخاطب نحوه ارائه تسهیلگر و پرداختن به موضوعات مخاطبین و شکل تعاملی دوره، تغییراتی خواهد داشت که هرکدام از نحوه های ارائه در موقعیت خود کارایی لازم و‌کافی را خواهد داشت.

با توجه به تعداد بالای مخاطب طبیعتا فرصتهای کمتری برای گفتگوی تک تک شرکت کنندگان با تسهیلگر مهیاست اما در طول جلسات زمان هایی به سهیم شدن مخاطبین از تجربیات، نظرات و یا تمارین وجود دارد که تعدادی از مخاطبین می توانند در این فرصت گفتگو کنند.

در این شکل برگزاری، شما می توانید از طریق نوشتن پیام در کادر مربوط، سوالات یا نکاتتان را با تسهیلگر دوره درمیان بگذارید که ایشان به فواصلی به آن می پردازند.

در این شکل از برگزاری دوره پرند شما زمان کمتری را به شرکت در دوره اختصاص می دهید و همینطور هزینه کمتری را پرداخت می کنید.
همچنین در فاصله بین جلسات دوره امکان بهره گیری از محتواهایی در راستای مرور مباحث، تفهیم تمارین و تعمیق محتوا خواهید داشت.

در دوره پرند آنلاین تعداد نفرات کمتری در دوره حضور دارند و طبیعتا هر فردی امکان گفتگوی بیشتری با تسهیلگر خواهد داشت و متقابلا تسهیلگر نیز می تواند دغدغه همه شرکت کنندگان را دریافت و به آن پاسخ دهد.
همچنین در پرند آنلاین امکان گفتگوی گروهی شرکت کنندگان با یکدیگر در تمارین دوره وجود دارد.

 ملزومات محتوایی دوره برای شرکت کنندگان پرند آنلاین، پست و برای شرکت کنندگان پرند…. به صورت مجازی روی سایت قرار خواهد گرفت.

بعد از شرکت در دوره مانند همه شرکت کنندگان دوره پرند شما امکان ثبت نام و همراهی با “کافه پرند” را خواهید داشت که در آن فرصتی برای مرور و تعمیق مباحث مهیاست.

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 4 جلسه ۲.۵ ساعته

دسته‌بندی‌ها: ,

درباره مربی

حمیده محسنی
حمیده محسنی دغدغه رشد و آگاهی در حوزه والدگری برای خودم و همه والدین دنیا دارم و چند سالی هستم با همین تعهد مشغول فعالیت، مطالعه و یادگیری هستم. تسهیلگری دوره پرند یکی از کارهاییه که من رو در مسیر تعهدم نگه میداره و همواره نسبت بهش مشتاق و‌ امیدوارم
 • ظرفیت دوره تکمیل شد.

محتوای تکمیلی 

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. دوره بسیار ضروری برای مادران که تلنگری است که مراحل عملی رو هم به خوبی آموزش میدهد سپاس از همه دست اندرکاران

 2. سلام، وقت بخیر
  من ذهن آگاهی را از بیدارشدن صبحهایم آغاز کردم. معمولا صبح ها پسرم به تخت من میاد و چند دقیقه ای در آغوش هم هستیم تا هر دو‌کامل بیدارشیم. من چندی قبل از اینکه داره بزرگ میشه و ممکنه دیگه این فرصت درآغوش کشیدن و بوسیدنشو از دست بدم ناراحت بودم. در حین کلاس همان موقع که حرف از ذهن آگاهی شد به ذهنم خطور کرد با این کار از این فرصت باقیمانده نهایت استفاده و لذت و ببرم و برای خودم ثبتش کنم. برای همین وقتی میاد پیشم بدون فکر به اینکه چقدر کار برای روزم دارم و غیره و غیره فقط و فقط از دیدنش، بوسیدنش و لمس کردنش لذت میبرم و در همون لحظه زندگی میکنم. این کار باعث شده با انرژی بیشتری صبحمو آغاز کنم ضمن اینکه در طول روز ( مخصوصا در این ایام کرونا)که خیلی عصبانیم میکنه یادم بیفته چقدر دوسش دارم کوتاه بیام

 3. پسرم علاقه داره دستش و توی هر چیزی که حالت مایع داره بکنه، لیوان چاییم نسبتا ولرم بود فقط چندبار بهش یاد آوری کردم که چاییه و گرمه، دیگه بهش چیزی نگفتم چون نمیسوخت، با کنجکاوی خیلی جالبی دستشو کرد تو لیوان و از گرم بودن چایی یه کم یکه خورد و ریخت رو دستش، اومدم طبق معمول بگم دیدی گفتم داغه…. یادم افتاد از اون حرفهایی که دوران بچگی به خودم میزدن، سریع خودمو کنترل کردم و گفتم به این میگن گرما… و خلاصه کلی کنجکاوییش حال اومد…

 4. دوره بسیار مفیدی است.
  آرامش و شمرده صحبت کردن تسهیلگر دوره خییلی روی من تاثیر گذار بوده. در کل دوره ای است که به ما نسبت به رفتارمان در زندگی آگاهی میده.

 5. تسهیل گر دوره که با آرامشش کل جمعه من را میسازه♥️ قبلا هم این دوره را اومده بودم ولی حس میکنم تکرار تکرارتکرار…. میتونه کمک کنه ذهن آگاهی برامون جا بیفته و…. من تمرین ذهن آگاهی را با غذا پخت شروع کردم و دیدم چقدر قبلش گفتگوهای ذهنی داشتم.

+101 ثبت نام شده

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: 4 جلسه ۲.۵ ساعته

دسته‌بندی‌ها: ,